Create an account

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son zamanlarda çıkmış ve çıkacak bazı oyunlar hakkındaki görüşlerim

Malesef şu vakitlerde yeni ve güzel diyebileceğimiz oyunlar çıkmıyor 2019 dönüp baktığımda aklımda iki tane oyun kaldı biri re2 remake öteki Death Stranding geri kalanına baktığımızda Activision CoD:Mw Reboot çıkarıyor ve en sevdiğim CoD serisinin anasını belliyor veya Days Gone gibi yarım yamalak bir oyun çıkıyor. Kıssadan hisse bu durum baya kötü. Korku oyunu dediğimizde ise elimize saçma sapan bir handcam verip bizi yolluyorlar bu (Bu sene aynısını Blair witch yaptı) mesela malumunuz Outlast 2 yi herkes bir oradan bir buradan saçma sapan uyduruk alakasız şeyler söylendi mesela "Gözümüzün önünde karşımıza tecavüz ediyorlar" veya"+18 in bir tık üstünde olacak" gibi sallama haberlerle oyunu şişirdiler ve sonra ne oldu oyun patladı veya da bizi sürekli savunmasız bırakıp suratımıza jumpscare fırlatıyorlar mesela bu sene çıkan Layers of Fear 2 gibi. Ben gelecek oyunlarında başına böyle şeyler gelmesinden korkuyorum gelecek sene Cyberpunk2077 çıkacak mesela ama ne hikmetse ben bu oyuna hiç heyecanlanmadım bilmiyorum bu birazda benimle alakalı sanıyorsam bu sene E3 te çok fazla punk lı oyun gördük bundan dolayı heyecanım tükenmiş olabilir, insanlar çok güzel oyun olacak diyip duruyorlar ama benim ne hikmetse içim ısınmadı sanki CD Red bu işin altından kalkmayacak gibi hissediyorum yorumlarınıza bu konu hakkında ne düşündüğünüzde belirtin lütfen bende sizin görüşlerinizi görmüş olayım
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016